A BorsodChem Zrt.
pályakezdők részére
1 éves gyakornoki státusz után átminősítés,
határozatlan idejű munkaszerződéssel
Társaságunk, a BorsodChem Zrt. műanyag alapanyagok egyik vezető gyártója Európában, de a világ számos országába értékesítjük termékeinket. Társaságunk a Wanhua Csoport tagja, amely a világ harmadik legnagyobb izocianát gyártója.
Folyamatosan fejlődő és bővülő tevékenységünkhöz pályakezdő diplomásokat keresünk gyakornoki pozícióba.
A gyakornokok a felvételt követően egy közös betanulási programban vesznek részt, mely alatt megismerik a BorsodChem tevékenységét, felépítését, alapvető működési folyamatait. Ezt követően a kiválasztott szakterületen kezdik meg egy éves szakmai betanulásukat, amelynek eredményes elteltével a gyakornoki pozíciót szakmai munkakör váltja fel.
Szeretnél egy olyan multinacionális vállalatnál dolgozni, ahol sokat tanulhatsz, változatos feladatok várnak rád és szakmailag kiteljesedhetsz?
Programunkba az alábbi végzettséggel rendelkező pályakezdőket keressük:
vegyész, vegyészmérnök, anyagmérnök, gépészmérnök, erősáramú villamosmérnök, környezetmérnök,
biztonságtechnikai mérnök, közlekedésmérnök, mérnök informatikus, építőmérnök, közgazdász.

Várjuk jelentkezésedet, ha:
-jó eredménnyel végeztél az egyetemen,
-kommunikációs angol nyelvtudással rendelkezel,
-magabiztos, rugalmas és energikus személyiség vagy,
-nyitott vagy új ismeretek megszerzésére,
-legfeljebb két éves munkatapasztalattal rendelke-zel.

Amit kínálunk:
-hosszútávú munkalehetőség,
-versenyképes alapbér,
– 13. havi fizetés,
-cafeteria rendszer,
– lakhatási támogatás,
– éves teljesítmény alapú bónusz,
– szakmai és nyelvi továbbképzések támogatása.
A munkavégzés helye: Kazincbarcika
Ha szeretnél csapatunkban dolgozni, várjuk jelentkezésedet:
fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet és bizonyítvány másolatokat (magyar és angol nyelven)
„Friss Diplomás Program” tárgy megjelölésével a palyazat@borsodchem.eu e-mail címre küldheted el
2015. július 1-ig.

Comments are closed.