Letöltés pdf-ben

A Diák Iroda „KEZEK” – Észak-Magyarország felsőoktatási intézményeinek együttműködése című TÁMOP 4.1.1.C-12/1/KONV jelű projekt keretében díjmentes pilot kurzust indít vállalkozói készségek fejlesztésére.

téma időpont
Vállalkozói kompetenciák fejlesztése
  1. február 13-14. 9-15-ig

A gyakorlati jellegű, tréningelemeket is tartalmazó oktatás során a részt vevők az alábbi kérdésekre kaphatnak választ:

- Ki a jó vállalkozó, mik egy sikeres vállalkozó ismérvei?

- Mitől lesz sikeres a vállalkozás?

- Hogyan indítható egy vállalkozás, miként történjen a cégalapítás?

- Milyen forrásokkal, akár uniós támogatással finanszírozhatjuk vállalkozásunkat?

- Mi az üzleti tervezés lényege, hogyan készül az üzleti terv?

A részt vevők a képzés során egy vállalkozási ötlet megfogalmazását követően egy vállalkozásindító mini üzleti tervet készítenek. A kurzus három modul teljesítésére épül, kiscsoportos, interaktív foglalkozás keretein belül: Vállalkozási alapismeretek, Üzleti tervezés, Vállalkozói önismeret. A képzésen maximum 3×15 fő vehet részt, a helyeket a jelentkezés sorrendjében töltjük fel.

A kurzuson való részvétel díjmentes, ám regisztrációhoz kötött. A regisztrálni a név, neptun kód, e-mail cím, telefonszám megadásával lehetséges 2015. február 11-ig.

A program pontos lebonyolításáról a regisztráltakat e-mailben tájékoztatjuk!

A kurzusra személyesen, telefonon, e-mailen lehet regisztrálni az alábbi címeken, telefonszámokon:

Diák Iroda, A/1 mfsz. 7.

tel.: 46/565-111/ 29-54 mellék