Külügyi Bizottság külföldi hallgatói

Minden félévben az erasmus program keretében, valamint kari és tanszéki kapcsolatokon keresztül több külföldi hallgató érkezik karunkra. Az érkező külföldi hallgató mellé a GÉIK-HÖK Külügyi bizottsága az ESN Miskolc-cal együttműködve mentorokat választ a magyar hallgatók közül, akik segítenek a külföldi diákok minél sikeresebb beilleszkedésében.

Amennyiben Te is szeretnél megismerkedni az itt tanuló külföldi diákokkal, illetve Te is külföldi tanulmányokon gondolkozol bátran vedd fel a kapcsolatot akár személyesen velük, akár mentoraikon keresztül.

Ha a következő félévben Te is szeretnél egy külföldi hallgató mentora lenni, akkor vedd fel a kapcsolatot a külügyi bizottsága valamelyik tagjával, akik további információkkal látnak el a mentorok feladatairól és a jelentkezés módjáról.

A külföldi hallgatókat segítő mentorok többletpontok formájában előnyt élveznek az Erasmus ösztöndíjak elbírálásakor.

Készítette
Üzemeltető