Sportnap 2016!

Kedves Résztvevők!

Idén is megrendezésre kerül a régió legnagyobb egyetemi sportrendezvénye, a Miskolci Egyetemi Sportnap. Szeretnénk ha az eseményen a lehető legnagyobb számban jelennénk meg a Bölcsészettudományi Kar képviseletében, hogy remek hangulatban, sportolással és szórakozással egybekötve töltsük el ezt az őszi napot.

Örömünkre szolgál bejelenteni, hogy a rendezvény ismét egy keddi napon kerül megrendezésre SZEPTEMBER 20.-án, ez a nap egyben összegyetemi REKTORI SZÜNET is, tehát a tanítás teljes mértékben szünetel.

JELENTKEZÉS

Jelentkezni a különböző sportágakra/programokra papír alapon lehet, minden hétköznap 9 és 12 óra között a Hallgatói Információs Központban (B/2, alagsor).
A jelentkezés határideje: SZEPTEMBER 16 (PÉNTEK) 12 óra!
Az alábbi sportágakra lehet jelentkezni, melyekről részletes információt az esemény leírásában találhattok:

– Asztalitenisz
– Atlétikai 7 próba
– Csocsó
– Darts
– Főzőverseny
– Tollaslabda
– Buborék foci
– Extreme Archery
– Kidobós

A jelentkezők lehetséges létszáma minden sportágnál limitált, ezért érkezési sorrendben tudjuk biztosítani a helyeket!
Segítsetek ti is abban, hogy minél többen jelenjünk meg és sportoljunk együtt 20-án!

Konyári Ádám
Általános Alelnök, BTK-HÖK