Tájékoztatás a Rendszeres Szociális Ösztöndíjról

Tisztelt Hallgatók!
Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy a 2016/2017-es tanév Őszi félévében lehetőségetek van pályázatokat benyújtani

Rendszeres szociális ösztöndíjra, Alaptámogatásra, valamint Közösségi ösztöndíjra.

A pályázatokat a SZÖBSYS elektronikus pályázati rendszeren keresztül lehet leadni, az adatlap kitöltésével, illetve a megfelelő igazolások feltöltésével.

Ez a felület az alábbi címen érhető el:

www.mehok.uni-miskolc.hu/szobsys

A pályázatok benyújtása 2016. szeptember 12. 12.00 órától 2016. szeptember 23. 24.00 óráig lehetséges.

Kiemelt tanulmányi ösztöndíjra papír alapon lehet pályázni a megadott határidőig, amelyet a BTK-HÖK irodában kell leadni.

További információt a pályázatokról a www.mehok.uni-miskolc.hu/tamogatasok honlapon,
illetve a fenti honlapon szerezhettek, illetve a kari SZÖB elnököktől kérhettek.