Ösztöndíj lehetőségek

Tisztelt Hallgatók!

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy a 2014/2015-ös tanév  tavaszi félévében lehetőségetek van pályázatokat benyújtani

Rendszeres szociális ösztöndíjra, Alaptámogatásra, Kiemelt Tanulmányi Ösztöndíjra, valamint Közösségi ösztöndíjra.

A pályázatokat a SZÖBSYS elektronikus pályázati rendszeren keresztül lehet leadni, az adatlap kitöltésével, illetve a megfelelő igazolások feltöltésével. A Kiemelt Tanulmányi Ösztöndíjra papír alapon lehet pályázni a Hallgatói Információs Központban.

A SZÖBSYS az alábbi címen érhető el:

www.mehok.uni-miskolc.hu/szobsys

A pályázatok benyújtása 2015. január 30. 12.00 órától 2015. február 19. 24.00 óráig lehetséges.

További információt a pályázatokról a www.mehok.uni-miskolc.hu/tamogatasok honlapon,

valamint a fenti honlapon szerezhettek, illetve a kari SZÖB elnököktől kérhettek.

Miskolc, 2015. január 29.

Miskolci Egyetem

Bölcsészettudományi Kar