IT Services 8 hetes képzés

Ugorj nagyot a karrieredben!

Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója gyakorlatorientált képzést és karrierlehetõséget kínál Neked!

Jól beszélsz németül és angolul? Érdekel az informatika világa?

Vegyél részt az IT Services Hungary és a Miskolci Egyetem

8 hetes informatikai képzésén! Sikeres végzés után biztos állás vár debreceni szolgáltató központunkban!

A képzésre azok a jelentkezők nyernek felvételt, akik a jelentkezési feltételeknek megfelelnek, illetve az előzetes interjúkon kiválasztásra kerülnek. A képzés a felvételt nyert jelentkezők számára díjmentes.

A programra felvett résztvevõknek már a tanfolyam ideje alatt munkaszerzõdést és fizetést biztosítunk.

A képzés tartalma

ITBasics, Network Basics, Cisco Routing, Cisco Wan, Lan Switching, MS Office, IP Sec VPN, nyelvórák.

Megszerezhetõ szakmai ismeretek

Informatikai hálózattelepítõ és hálózatüzemeltetõ ismeretek, valamint szakmai idegen nyelv.

A program idõbeosztása

A képzés idõtartama: 8 hét. Napi 8 óra, heti 5 nap, 8.00 és 16.30 között.

Kezdési idõpont/oktatási helyszín

2012. január 10./Miskolci Egyetem

Jelentkezési feltételek

A NÉMET és ANGOL nyelv erõs középfokú ismerete és felhasználói szintû informatikai ismeretek.

Jelentkezési határidő:

2011. december 15.

Bővebb információ és jelentkezés:

www.it-services.hu/Miskolc

Kezdd szakmai karriered Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójánál!