Villámolvasás tanfolyam!

A Villámolvasás egy rendkívül hatékony tanulási stratégia, melynek segítségével a teljes elmét, vagyis a jobb és bal agyféltekét egyszerre vonjuk be a tanulásba.

Segítségével fele annyi idő alatt kétszer nagyobb, maradandóbb megértési szintet érhetünk el.

Ez a tanulási stratégia a tananyagdömpingben segít felülkerekedni a hullámokon, vagyis megelőzhetők a pót zh-k, és az utóvizsgák! 🙂

A módszert mindenki képes elsajátítani, és használni, de különösen javasolt egyetemistáknak, főiskolásoknak, illetve érettségi vizsga előtt álló középiskolásoknak!

Miskolcon 2011. november 19-20-án Villámolvasás tanfolyam lesz, ahol mindezt meg is tapasztalhatod!

A módszert oktatja Lantos Mihály pedagógia szakos bölcsész, főiskolai oktató.

Jelentkezni, illetve a részletek felől érdeklődi Lantos Mihálynál, a 06209359419 számon, illetve a www.lantosmihaly.hu –n lehet!