Szakkollégiumi előadás

Kedves Hallgatók!

A Miskolci Egyetem Természettudományi Szakkollégiuma a tudományos utánpótlás-nevelés és a műszaki, informatikai életpálya elismertségének növelése a Miskolci Egyetem stratégiai céljaival összhangban (TÁMOP-4.2.3-08/1-2008-0007) című pályázat támogatásával előadást tart, a téma iránt érdeklődő hallgatók számára.

Az előadás címe: Földrajzi helymeghatározás, a szárazföldi és a tengeri navigáció fejlődése

Az előadás időpontja: 2011. szeptember 14.    15.00 óra

Előadó: Dr. Havasi István, PhD tanszékvezető egyetemi docensME MFK Geofizikai és Térinformatikai IntézetGeodéziai és Bányaméréstani Intézeti Tanszék

Előadás helye: Létszám függvényében kerül meghatározásra.

Kérem, hogy részvételi szándékát legkésőbb 2011. szeptember 12. 10.00 óráig a kollke@uni-miskolc.hu e-mail címen jelezze (név, Neptunkód, e-mail cím, telefonszám megadásával), annak érdekében, hogy megfelelő létszámú helyiséget lehessen foglalni.

A jelentkező hallgatók részére e-mailben küldünk tájékoztatást az előadás pontos helyéről.

Üdvözlettel:

Természettudományi Szakkollégium