Kiemelt tanulmányi ösztöndíj pályázat

Tisztelt Hallgatók!

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy a 2021/2022-es tanév tavaszi félévében lehetőségetek van pályázatot benyújtani

kiemelt tanulmányi ösztöndíjra.

A pályázat célja a kiemelkedő tanulmányi eredménnyel, és azon felül kulturális, szakmai-tudományos tevékenységgel rendelkező hallgatók támogatása. A kiemelt tanulmányi ösztöndíj odaítélésének feltételei és szempontjai az alábbiak:

– A szükséges igazolásokkal alátámasztott, formailag megfelelő pályázat,
– a megjelölt tevékenységek a 2021/2022-es tanév első (őszi) félévéhez köthetőek legyenek.

Fontos tudni, hogy aki jó tanulmányi eredménnyel rendelkezik, és tanulmányi ösztöndíjat kap, még nem feltétlenül jogosult a kiemelt tanulmányi ösztöndíjra!

A pályázatokat a btkhok@uni-miskolc.hu e-mail címre kell megküldeni, valamint másolatba szükséges megjelölni a btkszob@uni-miskolc.hu e-mail címet.

Továbbá fontos, hogy a levél a Hallgatói Önkormányzat elnökéhez megszólításával kezdődjön!

A pályázat teljességéhez az alábbi formanyomtatványt kell kitölteni:

A pályázatok benyújtása 2022. február 02. 8:00 órától 2022. február 16. 24:00 óráig lehetséges, hiánypótlásra 2022. február 21-tól 2022. február 26. 24:00-ig van lehetőség.

Sikeres pályázást, és eredményekben gazdag félévet!

Jaskó Eszter
Miskolci Egyetem
Bölcsészettudományi Kar
Hallgatói Önkormányzat
Térítési és juttatási alelnök

Miskolc, 2022. február 02.