Gólyatábor 2017

Kedves első éves Barátunk!

Először is a bölcsész gólyatábor szervezői nevében szeretnénk neked gratulálni a sikeres felvételihez. Szeptembertől a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Karának hallgatójaként kezdheted meg tanulmányaidat. A következő néhány évedet nagymértékben fogja meghatározni az, hogyan tudsz beilleszkedni a Miskolci Egyetem légkörébe. Ha te is úgy akarod, ezek lehetnek a legszebb éveid, ehhez a Gólyatábor kiváló kezdést jelent.

E néhány nap során szeretnénk neked átadni egyetemünk diákéletének legjavát. Ehhez a több éves rendezői tapasztalatot magukénak tudható főszervezők mellett, gondosan válogatott szervezői gárda hivatott közreműködni. A Gólyatáborban a felhőtlen szórakozás garantált, a teljes biztonságot és ellenőrzött körülményeket egy percig sem kompromisszumokra kényszerítve. A diákéleten és szórakozáson túl, kapcsolatba kerülhetsz a közel 300 éves múltra visszatekintő Selmeci Diákhagyományokkal, melyek igazán különleges légkört adnak egyetemünknek és hasonlót csak egy maréknyi intézmény tudhat magáénak.

A Gólyatábor időpontja: 2017. augusztus 27-31.

Részvételi díj: 18000 Ft

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 11.
Fizetési határidő: 2017. augusztus 18.

A befizetés módja: Banki átutalás
Kedvezményezett neve: MESZ-BTK
Számlaszám: 11734004-25959822-00000000 OTP Bank
Megjegyzés rovat: A NEVED, SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY SZÁMOD

A GÓLYATÁBOR HÁZIRENDJE

JELENTKEZÉSI LAP

Helyszín: Miskolc-Egyetemváros
Szállás: Bolyai Kollégium, Miskolc-Egyetemváros
Érkezés: 2017. augusztus 27. 9.00-12.00
(Tiszai pályaudvar, Búza tér, Kollégium, ahol a szervezők várnak majd Téged)

Mit tartalmaz az ár?
• napi 3-szori étkezés,
• 1 db bölcsész gólyatáboros póló,
• 1 db fém bögre,
• belépő minden este az egyetem szórakozóhelyére,
• vetélkedők díjazása,
• szabadidős programok,
• szállás a Bolyai Kollégiumban.

Kérünk, feltétlenül hozz magaddal:
• A program szerint, egyik nap ellátogatunk a város egyik borospincéjébe, ezért kérlek, feltétlenül hozz magaddal meleg ruhát, hiszen lent a hőmérséklet átlagban 10-15 °C!
• Legyen nálad olyan ruha is, amit nem sajnálsz összekoszolni. Vagyis „játszós ruhát” is hozz magaddal!

Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan érdeklődj itt, az eseményben, telefonon a főszervezőknél
Prion Sándor +36 20 / 258 – 11 – 52
Csanálosi Edina +36 30 / 237 – 45 – 57
Orosz Levente +36 20 / 288 – 14 – 62,
vagy e-mailben a btkhok@uni-miskolc.hu címen.

Természetesen a gólyatábor nem csak a szórakozásról szól, hanem arról is, hogy megismerkedhetsz a Bölcsészettudományi Kar dékánjával, valamint ellátogathatsz az intézetbe is, ahol a későbbiekben tanulmányaidat folytathatod és találkozhatsz néhány leendő oktatóddal is. A 4 nap folyamán pontos tájékoztatást kapsz majd arról is, hogy milyen lehetőségeid lesznek az ösztöndíjak terén, valamint megismerheted azokat az embereket is, akikhez majd a későbbiek folyamán fordulhatsz segítségért az ügyeid intézése céljából.

Várunk Téged sok szeretettel!
Üdvözlettel
A főszervezők