TDK Ösztöndíj Pályázat beadási határidejét meghosszabbították!

Kedves Hallgatók!

A TDK Ösztöndíj Pályázat beadásának határidejét meghosszabbítottuk!

TDK. Három fontos betű a tanulmányaid során. A Tudományos Diákköri Konferencia lehetőséget biztosít számodra, hogy olyan témákkal foglalkozz, amelyek a legjobban érdekelnek. Ha van egy jó ötleted, melynek megvalósítására eddig még nem volt lehetőséged, akkor éppen neked szól a „START” pályázatunk, ami TDK dolgozat készítését támogatja. Pályázhatsz kétféle ösztöndíjra is („A” és „B” komponens).
A pályázati kiírást és minden szükséges információt megtalálsz itt: http://www.tdk.uni-miskolc.hu/.
A pályázathoz el kell készítened a kutatási tervedet (legfeljebb három oldal terjedelemben), be kell szerezned a témavezetőd ajánlását, és egy igazolást is az aktív hallgatói jogviszonyodról.
Fontos még a pályázati adatlap kitöltése is, amit a megadott honlapról tölthetsz le.

A pályázatok legkésőbbi beadási határideje az „A” komponens esetében: 2015. szeptember 15.
A pályázatok beérkezése és az elbírálás 2015. szeptember 15-ig folyamatosan történik.

A pályázathoz sok sikert kíván a
Miskolci Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa