Álláshirdetés

Budapest Főváros Kormányhivatala XXI. Kerületi Hivatala

kormánytisztviselői jogviszonyba keres

hatósági ügyintézőt

A kormánytisztviselői jogviszony időtartama és jellege:

  • határozatlan időtartam teljes munkaidőben (6 hónap próbaidő)

A munkavégzés helye:

  • Budapest Főváros Kormányhivatala XXI. Kerületi Hivatala – 1211 Bp., Szent Imre tér 3.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • jogász vagy igazgatásszervező szakképzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány
  • intenzív, gyors és magas fokú önálló munkavégzésre való képesség
  • jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség, felelősségtudat, pontosság

Feladatok:

  • a kormányhivatal kerületi hivatalának hatáskörébe tartozó közigazgatási hatósági – főként szabálysértési és általános hatósági – ügyek intézése, az elsőfokú döntések előkészítése

Előnyt jelent:

  • a szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény és végrehajtási rendeleteinek ismerete
  • szakmai tapasztalat
  • jogi vagy közigazgatási szakvizsga megléte

Illetmény és juttatások:

  • az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései, valamint Budapest Főváros Kormányhivatalának Közszolgálati Szabályzata az irányadó
  • a próbaidő lejártát követően lehetőség van szolgálati bérlakás igénylésére

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet
  • szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okirat másolatát
  • nyilatkozatát, mely szerint a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Érdeklődni dr. Baktay Csaba hivatalvezető-helyettesnél a baktay.csaba@21kh.bfkh.gov.hu e-mail címen lehet.

A pályázatot kérjük elektronikus formában Budapest Főváros Kormányhivatala XXI. Kerületi Hivatala részére eljuttatni a dudas.zoltan@21kh.bfkh.gov.hu és a baktay.csaba@21kh.bfkh.gov.hu e-mail címre.

A pályázók személyes meghallgatására a motivációs levél és az önéletrajz alapján kerülhet sor.

A pályázat benyújtási határideje: 2015. május 29.

Pályakezdők és záróvizsgázók jelentkezését is várjuk.

Comments are closed.

Post Navigation