A Budapesti Gazdasági Főiskola Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar felvételt hirdet

TANULMÁNYI ÜGYINZÉZŐ

munkakör betöltésére.

Munkaköri feladatok:

  • a képzések hallgatóinak tanulmányi ügyintézése,
  • a hallgatói ügyfélszolgálat működtetése,
  • a felvételi eljárás folyamatában való aktív részvétel,
  • folyamatos kapcsolattartás a tanszékekkel, a kar más szervezeti egységeivel.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • a Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • konfliktuskezelés és stressztűrés,
  • ügyfélorientált magatartás, együttműködési készség.
  • jó kommunikációs képesség
  • rugalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • oktatási területen szerzett munkatapasztalat,
  • a Neptun rendszer használata során szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség,
  • idegen nyelv ismerete.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszony

Juttatások: a közalkalmazotti bértáblázat szerint

Jelentkezési határidő: 2015. április 24.

A munkakör betölthető: azonnal

Szakmai kapcsolattartó: Schmögner Gabriella tanulmányi hivatalvezető (1) 374 6206

Jelentkezés szakmai önéletrajz megküldésével Kiss Erika HR referens e-mail címére: (kiss.erika@kvifk.bgf.hu)

Comments are closed.

Post Navigation