Tisztelt Felvételizők!

Arról, hogy a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézete mely képzési formákban mely szakokat, szakpárokat indít el a 2017/2018-as tanévben, a felvi.hu megfelelő oldalán: ITT tájékozódhatnak.

Bár az Intézetet érintő kapacitásszámok a felvi.hu megfelelő oldalán kicsinek tűnhetnek, aggodalomra nincs ok. A kapacitásszámok összintézeti szinten vannak meghatározva, a szakirányonkénti bontás nem meghatározó.

Kiegészítő tanári mesterképzésre jelentkezők figyelmébe:

Azok, akik zenetanári oklevél (3 vagy 4 éves képzés) birtokában kiegészítő tanári mesterképzésre szeretnének jelentkezni a 2017/18-as tanévre, jelöljék meg a 10 féléves Osztatlan tanári mesterképzés szakirányt. A képzés megkezdésekor kapnak majd mentességet úgy, hogy 2 félév alatt el tudják végezni tanulmányaikat.

További tájékoztatást Erdei Tíciánál (Igazgatói titkárság) kaphatnak:

email: zenticia@uni-miskolc.hu
tel.: 06-46/ 565-111 / 2712