Tisztelt ÁJK Hallgatók!

Az Állam- és Jogtudományi Kar Hallgatói Önkormányzatának Küldöttgyűlése (ÁJK-HÖK) pályázatot hirdet:

• Valéta Bizottság elnök

tisztség betöltésére a 2020/21-es tanévre.

Pályázni lehet az Állam- és Jogtudományi Kar azon beiratkozott nappali tagozatos hallgatóinak, akik a Selmeci hagyományok szellemében megkeresztelkedtek.

A tisztség betöltéséhez a következő feltételeknek kell megfelelni:

• Keresztelkedés éve a 2016/2017-es tanév
  • A Miskolci Egyetemre való beiratkozásukat követő 8. félévre beiratkoztak
  • A mintanterv szerint haladva 210 kreditpontot megszereztek
  • Aki a korábbiakban töltött be Valéta Bizottsági tisztséget nem választható újra.

A fényképes pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó és Valéta Pénztárosának nevét, alias nevét, tankör számát, Neptun kódját, elérhetőségét (telefonszám, e-mail), Valéta Bizottság tagjainak nevét, valamint motivációs levelét és krediteinek igazolását. Érvényességéhez fontos a pályázat minden oldalának aláírása. A pályázat terjedelme max. 5 oldal.

A pályázat benyújtásának módja:

a kialakult járványügyi helyzetre tekintettel e-mailben az ajkhok@uni-miskolc.hu címre.

A pályázatok leadási határideje: 2020. május 5. 12:00 óra.

Miskolc, 2020. április 24.

Varga Zsófia Kincső
Állam- és Jogtudományi Kar