Tisztelt ÁJK Hallgatók!

Az Állam- és Jogtudományi Kar Hallgatói Önkormányzata (ÁJK-HÖK) pályázatot hirdet
– HÖK képviselői,
– Szociális és Ösztöndíj Bizottság tagsági,
– Kollégiumi Bizottság tagsági,
tisztségek betöltésére a 2019/20-as tanévre.

A képviselői tisztségeket 1-1 hallgató fogja betölteni évfolyamonként.

Pályázni lehet azoknak, akik az Állam- és Jogtudományi Kar beiratkozott és aktív nappali tagozatos hallgatói. A pályázatnak tartalmaznia kell egy jelentkezési lapot (pályázó nevét, fényképét, tankörszámát, neptun kódját, elérhetőségét (telefonszám, e-mail)), valamint motivációs levelét, illetve a pályázónak a pályázat minden oldalát aláírásával kell ellátnia. A pályázat terjedelme max. 2 oldal.

A kollégiumi bizottsági képviselői pozícióra csak kollégista hallgató pályázhat.

Pályázni lehet e-mailben az ajkhok@uni-miskolc.hu címre és leadható személyesen lezárt borítékban az E/1. kollégium 120. szobájában Tóth Béla ÁJK-HÖK KB Elnöknek, vagy Varga Zsófia Kincső ÁJK-HÖK Elnöknek.

A pályázatok leadási határideje: 2018.  09.  18.A szavaztatások a pályázati időszak lezárultát követően, előre meghatározott órarendi foglalkozásokon kerülnek lebonyolításra!

Miskolc, 2019. szeptember 11.

Varga Zsófia Kincső
ME-ÁJK HÖK elnök