Tisztelt ÁJK Hallgatók!

Az Állam- és Jogtudományi Kar Hallgatói Önkormányzatának Küldöttgyűlése (ÁJK-HÖK) pályázatot hirdet

• Valéta Bizottság elnök

tisztség betöltésére a 2019/20-as tanévre.

Pályázni lehet azoknak, akik az Állam- és Jogtudományi Kar beiratkozott nappali tagozatos hallgatói és a Selmeci hagyományok szellemében megkeresztelkedtek.   A tisztség betöltéséhez a következő feltételeknek kell megfelelni:

– Keresztelkedés éve a 2015/2016-os tanév
– 210 teljesített kredit.

A fényképes pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó és valéta pénztárosának nevét, alias nevét, tankör számát, neptun kódját, elérhetőségét (telefonszám, e-mail), valéta bizottság tagjainak nevét, valamint motivációs levelét és krediteinek igazolását. Érvényességéhez fontos a pályázat minden oldalának aláírása. A pályázat terjedelme max. 5 oldal.

A pályázat benyújtásának módja:

e-mailben az ajkhok@uni-miskolc.hucímre és lezárt borítékban személyesen az E/1. kollégium 114. szobájában Tóth Béla  ÁJK- KB elnök részére.

A pályázatok leadási határideje: 2019. június 09. 12:00 óra.

Miskolc, 2019. május 29.

Marczis Gábor Donát