Kedves ÁJK Hallgatók!

Idén április 26-tól 28-ig kerül megrendezésre a II. Jurista Kupa Győrben, mely az ország jogi karai közötti kulturális és sportversenyeket foglal magába. Ha késztetést érzel magadban, hogy bizonyítsd rátermettséged footballban, kosárlabdában, röplabdában, vagy sárkányhajózásban ne habozz! Jelentkezz még ma!

A szállás és az ellátás a Hallgatói Önkormányzat által támogatva lesz, viszont a helyek korlátozottak, így érdemes mihamarabb leadni a jelentkezést. Fiúk és lányok jelentkezését egyaránt várjuk a különböző sportágakra! Erre márcuis 5-ig van lehetőség.

Ne hagyjátok ki ezt a nagyszerű 3 napos partisorozatot!

Jelentkezni lehet az ajkhok@uni-miskolc.hu e-mail címen. A fényképes pályázatnak tartalmaznia kell a hallgató neptun kódját, elérhetőségét, sportmúltját és azt, hogy mely sportágban szeretne indulni. Lehetőség van csapatos nevezésre is.

A csapatok összetétele a következő:
• Labdarúgás: 4+1 mezőny + 5 csere
• Röplabda: 6 mezőny + 4 csere (pályán minimum 2 lány)
• Kosárlabda – B33 (férfi): 3 mezőny + 2 csere
• Kosárlabda – B33 (női): 3 mezőny + 2 csere
• Sárkányhajó: 16-18 fő (min. 6 lány)
• Tartalék: 4 fő

További információért kattintsatok a képre, vagy tekintsétek meg az esemény Facebook oldalát a következő linken: https://www.facebook.com/events/2226521817561574/!

Téged is vár sok szeretettel a
Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának Hallgatói Önkormányzata

2019. February 26. - 18:04