• Kiemelt Tanulmányi Ösztöndíj Pályázat 2018/19/1 Félévre

Pályázati felhívás kiemelt tanulmányi ösztöndíjra

A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara a 2018-2019-es tanév I. félévére pályázatot hirdet kiemelt tanulmányi ösztöndíjra. A kiemelt tanulmányi ösztöndíjat a legmagasabb kreditindexet elérő pályázó hallgató nyerheti el. A kiemelt tanulmányi ösztöndíj összege az állami ösztöndíjjal együtt összesen 40.000 Ft/hó.

A kiemelt tanulmányi ösztöndíjra pályázatot nyújthatnak be a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának azon hallgatói, akik

• nappali tagozaton, államilag támogatott/állami ösztöndíjas jogászképzésbenvesznek részt;
  • a 2017/18-as tanév II. félévében elérték a 4.55tanulmányi átlagnak megfelelőkreditindexet;
  • a 2018/19-es tanév I. félévében aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek.

A pályázatot elektronikus útonkell benyújtani, és a pályázathoz mellékelten csatolni kell a 2017/18-as tanév II. félévének leckekönyvét.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. november 30.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. december 5.

A pályázat elbírálására a Kar dékánja jogosult.

A hiányosan vagy határidőn túl benyújtott pályázatok elutasításra kerülnek, hiánypótlás vagy igazolási kérelem előterjesztésének helye nincs!

A pályázatot Dr. Udvarhelyi Bence kari referensnek kell benyújtani alábbi email címen: jogbence@uni-miskolc.hu.

Miskolc, 2018. november 15.

Prof. Dr. Csák Csilla

Dékán