Tisztelt ÁJK Hallgatók!

Az Állam- és Jogtudományi Kar Hallgatói Önkormányzata (ÁJK-HÖK) pályázatot hirdet
– HÖK képviselői,
– Szociális és Ösztöndíj Bizottság tagsági,
– Kollégiumi Bizottság tagsági,
tisztségek betöltésére a 2018/19-es tanévre.

A képviselői tisztségeket 1-1 hallgató fogja betölteni évfolyamonként.

Pályázni lehet azoknak, akik az Állam- és Jogtudományi Kar beiratkozott hallgatói. A fényképes pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó nevét, tankörszámát, neptun kódját, elérhetőségét (telefonszám, e-mail), valamint motivációs levelét. A pályázat terjedelme max. 2 oldal.

A kollégiumi bizottsági képviselői pozícióra csak kollégista hallgató pályázhat.

A pályázni lehet e-mailben az ajkhok@uni-miskolc.hu címen és a pályázat lezárt borítékban személyesen átadható az E/1. kollégium 114. szobájában Tóth Béla ÁJK-HÖK KB Elnöknek, vagy Marczis Gábor Donát ÁJK-HÖK Elnöknek.

A pályázatok leadási határideje: 2018. 09. 23. 12:00 óra.

A szavaztatások a negyedik hetében zajlanak, előre meghatározott órarendi foglalkozásokon!

Miskolc, 2018 .szeptember 14.

Marczis Gábor Donát
ME-ÁJK HÖK elnök