• ME-HÖK Kulturális és Sport Bizottság tagfelvételt hirdet!

A KSB célkitűzése, hogy a Miskolci Egyetemen sokféle program közül tudjon válogatni a hallgató, mind a sport mind a kultúra terén.
A közösséggé fejlődés, a névtelen hallgatói tömeg helyett.

Miféle eseményekről van szó?

A Sportnapon minden kar megmérkőzhetegymással izgalmas versenyszámokban.

A Kolimpián a kollégiumok közötti vetélkedő végén kerül ki egy a 12órás küzdelem győzteseként.

Aki az elmés játékok kedvelője azt sakk klub várja.

A mozogni vágyókat, zenés fitness óra vagy pingpong.

Slampoetry estéken a kultúrának áldozhatnak,
Az angol szakkörön más kultúrával ismerkedhetnek meg a hallgatók.

Ez csak néhány példa azok közül a programok közül, amelyek szervezésében és lebonyolításában részt vesz a Kulturális és Sport Bizottság.

Olyan aktív hallgatókat keresünk, akiknek vágyaik egybeesnek a KSB működésével és azzal, hogy a közösségi élet itt az egyetemen, azaz a MI életünk, minél több jó élménnyel gyarapodhasson.
Ha szeretnél segédkezni a programok szervezésében és lebonyolításában, esetleg innovatív ötleteid vannak, amivel bővíteni tudnánk a rendezvények listáját ne habozz jelentkezni hozzánk!
mehokksb@uni-miskolc.hu email címre várjuk önéletrajzod és motivációs leveled.

Beküldési határidő: 2017.03.10 12:00 óra

2017. February 27. - 12:21