Első Egyetemi Papírgyűjtés

A Föld napja alkalmából 2014. április 16. és 17. között első alkalommal kerül megrendezésre az Egyetemi Papírgyűjtés! Helyszínnek az E/7 épület előtti parkolót választottuk (posta felöl).

Mottónk:

Váltsd be régi jegyzeteidet egy sörre!

A begyűjtött papírhulladék 100 százalékban újrahasznosításra kerül!

De nem csak a Természet nyer, hanem Te is! A résztvevők között kisorsolásra kerül 4 db mozijegy, és egy 2 fős menü A LEVES Gasztroműhely-ben.

A versenyre csapatok jelentkezését is várjuk!

A csapatverseny I. helyezettjét 3 tálca sörrel, 5000 Ft-os a Rock Well-be szóló italvásárlási utalvánnyal, és 15 db Megaburger utalvánnyal jutalmazzuk.

A csapatverseny II. helyezettje 2 tálca sör, 8 db Uni-shots és 10 db Megaburger utalványban részesül.

A csapatversen III. helyezettjét 1 tálca sörrel, 4 db Uni-shots és 5 db Megaburger utalvánnyal jutalmazzuk.

Mindkét napon az első 30 fő, aki 15 kg feletti papírmennyiséget hoz egy doboz sörrel gazdagodhat!

További információkat az alábbi linken olvashatsz:

A versenyben részt vehet a Miskolci Egyetem összes polgára (oktató, kutató, hallgató és a személyzet is), valamint a hallgatói tankörök, önszerveződött csoportok és az Egyetem szervezeti egységei (Intézetek, Tanszékek, Tanulmányi csoportok).

Kérjük, hogy az összegyűjtött papírhulladékot külön fekete-fehér és külön színes összekötözött kötegben hozd el! Amit nem tudunk fogadni: indigós papír, szórólapok, plakátok, könyv csak 10 százalékban.

Te is járulj hozzá, hogy elérjük az idén célul kitűzött 3 tonnát!

Fő támogatóink:

A LEVES Gasztroműhely