A Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzatának (ME-HÖK) Küldöttgyűlése pályázatot ír ki a szervezet elnöki tisztségének betöltésére.

Pályázatot adhat be a Miskolci Egyetem bármely hallgatója, aki hallgatói jogviszonnyal rendelkezik.

Olyan kreatív, jó tárgyalóképességgel rendelkező hallgatót keresünk, aki képesnek érzi magát a ME-HÖK munkájának szervezésére és vezetése.

Feladata kiterjed az alábbiakra:

–  A hallgatói érdekképviselet szervezése és vezetése.

–  A ME-HÖK működési feltételeinek és anyagi forrásainak tervezése, biztosítása, valamint a Miskolci Egyetemen működő öntevékeny hallgatói csoportok támogatási lehetőségeinek felkutatása a pénzügyi alelnökkel együttműködésben.

–  Kapcsolattartás az ország felsőoktatási intézményeinek Hallgatói Önkormányzataival, valamint az országos szervezetekkel.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

–  A jelölt szakmai önéletrajzát, a korábbi közösségi, érdekképviseleti tevékenység leírását.

–  A jelölt elképzeléseit a ME-HÖK rövid és hosszú távú feladatairól.

A pályázat beadási határideje: 2014. április 10. (csütörtök) 12.00 óra

helye: Miskolci Egyetem A/1 mfsz. 7. Diák Iroda

átvevő: dr. Herpai Gábor, Diák Iroda irodavezető

A pályázatokat a Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzatának Küldöttgyűlése 2014. április 30-ig elbírálja.

Miskolc, 2014. március 31.

Miskolci Egyetem

Hallgatói Önkormányzatának Küldöttgyűlése