Komárom-Esztergom megyében (Budapesthez közelebb eső, keleti térségben) működő nemzetközi alkatrész gyártó cég ügyfelünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Munkakör megnevezése: Key Account Manager (ipari ügyfelek)

Feladat:
– Részvétel az értékesítési csapat munkájában
– Beszámolási kötelezettség a Sales Manager felé
– Ügyfélkapcsolatok ápolása, az aktuális igények felmérése, növekedés elérése
– A vevők személyes látogatása Magyarországon és a közép-kelet európai régióban
– Új piaci lehetőségek felkutatása
– Az értékesítési csapat akvizíciós munkájának segítése
– Értékesítési előrejelzések, ár- és mennyiségi kalkulációk, riportok, elemzések készítése
– Ajánlatok összeállítása
– Ártárgyalás- és szerződéskötés előkészítése, részvétel a tárgyalásokon, utánkövetés
– Szakmai konzultációk szervezése, lebonyolítása
– Szakkiállításokon való részvétel előkészítése

Elvárás:
– Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség, műszaki érdeklődés
– Minimális gyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk
– Hajlandóság az adott gyártástechnológia megismerésére, üzemi szinten is
– Hajlandóság a pozícióval járó utazásra (belföld és külföld)
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás
– Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás
– Belső motiváltság
– Ügyfélorientált szemlélet
– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
– Határozott, magabiztos fellépés
– Kiváló prezentációs készség, csapatban való hatékony munkavégzés
– MS Office felhasználói szintű ismerete
– B kategóriás jogosítvány

Előny:
– 1-2 éves, hasonló területen, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
– Autóipari területen szerzett jártasság
– Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
– Német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye keleti térsége (Budapestről is könnyen megközelíthető)

Érdeklődése esetén küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű CV-jét a kpetko@admentor.hu címre, Petkó Katalinnak, az ADVANCEMENTOR Kft. tanácsadójának.

2014. March 24. - 17:33