KÉPZÉSSEL EGYBEKÖTÖTT BIZTOS ÁPOLÓI ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Jól jönne egy B terv, hogy biztosan legyen állásod?

Érdekel az ápolói hivatás?

Szeretnél egy, az egész világon keresett hiányszakmát elsajátítani?

Kipróbálnád magad Németországban szakképzett munkavállalóként?

Tanulj, és mi biztosítjuk a jövődet!

A 3 éves, szakmai képzés INGYENES. A sikeres vizsgát követően munkaszerződést kötünk, többek között a Vöröskereszt által üzemeltetett németországi idősotthonokban történő szakápolói munkavégzésre.

A képzés része az intenzív német nyelvtanfolyam is, amit részben a leendő munkaadó, részben a jelölt finanszíroz, de a jelöltnek megelőlegezzük a nyelvi képzési díj rá eső részét, amit majd a németországi fizetéséből kell visszafizetnie 24 havi részletben.

Hogyan működik?

• Elkezded az iskolát Magyarországon (az oktatásra heti 2 alkalommal, egy munkanap délutánján és szombaton kerül sor, így akár munka vagy más tanulmányok mellett is végezhető). Az OKJ-s Ápoló szakmai képzési program a törvény által meghatározott időtartamú, 3 éves (30 hónap/4600 óra).
  • A szakmai tantárgyak mellett németül is tanulsz. A harmadik év végére B2 nyelvvizsga (erős középfok) megszerzése a cél.
  • A sikeres vizsgák után kezdhetsz dolgozni Németországban. A munkakör a német jogszabályoknak megfelelően teljes munkaidős, minimálisan 24 hónapos munkaszerződés vállalása feltétel. Az idősotthon, ahol dolgozni fogsz, közösen kerül kiválasztásra (várható induló havi fizetés: nettó 1.500 EUR).

Jelentkezés feltételei:

• Érettségi bizonyítvány
  • Büntetlen előélet

Még több információ: http://dekra-akademie.hu/index.php?m=news&nId=32

A legfrissebb hírekért kövess minket a Facebook-on!

További információkért fordulj kollégáinkhoz, vagy küldd önéletrajzodat az alábbi elérhetőségekre:

Somogyi Kinga                      Szabó Lilla

oktatásügyi referens              oktatásszervező

E-mail: apolo@dekra-akademie.hu

Tel.: 06 1 487 10 90
DEKRA Akademie Kft. 1012 Budapest Vérmező út 4

Nyilvántartási szám: 07-0190-05; Intézmény-akkreditációs lajstromszám: AL-0088; Munkaközvetítői hat.sz.: V-M-001/43/2013-875